- Temmuz 8, 2023
- No Comment
- 119
Doğancan Aynacı, Küçükçekmece Sinopspor’da
Geçtiğimiz sezon TFF 2.Lig ekiplerinden Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor forması giyen Doğancan Aynacı, 3.Ligin yeni ekibi…
Geçtiğimiz sezon TFF 2.Lig ekiplerinden Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor forması giyen Doğancan Aynacı, 3.Ligin yeni ekibi Küçükçekmece Sinopspor Kulübü ile anlaştı.
Bölgesel Amatör Lig’den TFF 3.Lig’e yükselen Küçükçekmece Sinopspor Kulübü, dış transfer kapsamında önemli bir ismi renklerine bağladı. İstanbul ekibi, Orduspor altyapısından yetişen ve şampiyonluklar yaşayan Doğancan Aynacı’yı kadrosuna kattı.
2022-2023 sezonuna İdaş Çatalcaspor formasıyla başlayan ve devre arasına kadar 16 karşılaşmada sahaya çıkan Ordulu orta saha oyuncusu Doğancan Aynacı, bu süreçte takımı adına 4 kez gol kaydetmişti. Gösterdiği performans ile bir üst liglerdeki takımların dikkatini yine çeken Aynacı, devre arasında ise TFF 2.Lig ekiplerinden Kuzey Marmara A.Ş.Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor’a transfer olmuştu.
1995 doğumlu kariyer başlangıcını ise Orduspor’da yaparken, Darıca Gençlerbirliği ve Serik Belediyespor ile 3.Lig şampiyonluğu yaşamıştı.
SAMET KARADAĞ