- Eylül 29, 2023
- No Comment
- 285
Doğancan Aynacı Kupada da Attı
Yeni sezonda transfer olduğu Küçükçekmece Sinopspor’da son lig maçında 60 metreden attığı golle dikkat çeken Ordulu orta saha Doğancan Aynacı,…
![Doğancan Aynacı Kupada da Attı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Kucukcekmece-Tepecikspor.jpg)
Yeni sezonda transfer olduğu Küçükçekmece Sinopspor’da son lig maçında 60 metreden attığı golle dikkat çeken Ordulu orta saha Doğancan Aynacı, Ziraat Türkiye Kupası’nda bu sefer penaltıdan attı.
Orduspor altyapısından yetişen ve kariyerinde hem şampiyonluk sevinci yaşayan hem de küme düşme üzüntüsü yaşayan Doğancan Aynacı, 3.Lige yine ağırlığını koymaya başladı. Defansif orta saha olmasına rağmen gittiği takımlarda özellikle duran toplarda asistleri ile dikkat çeken Doğancan Aynacı, son iki maçtır gollerini atıyor.
3.Ligin yeni takımı Küçükçekmece Sinopspor’da ligin ilk iki maçında 90 dakika sahada kalan Doğancan Aynacı, 3.haftada ilk 11’de sahaya çıkarken 10.dakikada 60 metreden attığı şutla kaleye isabet buldu ve attığı muhteşem golle 1-0 öne geçirmişti. Doğancan Aynacı’nın açılış yaptığı maçta Küçükçekmece Sinopspor, Tarsus İdman Yurdu’nu 1-0 yenmişti.
Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur maçında Sultanbeyli Belediyespor ile karşılaşan Küçükçekmece Sinopspor 90 dakikanın 1-1 bittiği maçı uzatmalarda 3-1 yenerken, Doğancan Aynacı 120+2.dakikada penaltıdan gol attı.
SAMET KARADAĞ