- Eylül 25, 2023
- No Comment
- 241
Doğaspor ‘Kaya’ ile Devam Ediyor
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Doğaspor, geçen sezon kadrosuna yer alan Enes Kaya ile yeni sezonda da yola devam etme…
![Doğaspor ‘Kaya’ ile Devam Ediyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Enes-Kaya.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Doğaspor, geçen sezon kadrosuna yer alan Enes Kaya ile yeni sezonda da yola devam etme kararı aldı.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off mücadelesi vermesi beklenen Doğaspor’da transferler devam ediyor. Geçen sezon takımı çalıştıran Nurullah Başköy ile anlaşmaya varan Doğaspor, şu ana kadar iç transferde imzaları arka arkaya atarken son olarak Enes Kaya’ı takımda tuttu.
Futbola İkitelli’da başlayan 2002 doğumlu Enes Kaya, daha sonra Yeni Ufukspor’da forma giymişti. 2022-2023 sezonunda Doğaspor’a transfer olan Enes Kaya, bir sezon boyunca gösterdiği performans ile dikkat çekmişti. Kaya, yeni sezonda da Doğaspor forması giyecek.
Doğaspor yeni sezonda B Grubu’nda Çamaşspor, Çatalpınarspor, Demirspor, Esnafspor, Gülyalı Turnasuyuspor, Gölköyspor, Kabadüz Belediyespor ve Orduspor ile birlikte mücadele edecek.
SAMET KARADAĞ