• Mart 12, 2024
  • No Comment
  • 213

Doğaspor’da Penaltı İsyanı Sürüyor

Ordu 1.Amatör Lig’de kısıtlı imkanlarla Play-Off oynama başarısı gösteren ve dört maçta aldığı tek puanla son hafta öncesinde şansı kalmayan…

 Doğaspor’da Penaltı İsyanı Sürüyor

Ordu 1.Amatör Lig’de kısıtlı imkanlarla Play-Off oynama başarısı gösteren ve dört maçta aldığı tek puanla son hafta öncesinde şansı kalmayan Doğaspor’da, Gülyalı Turnasuyuspor maçında hakem performansı ve son dakikalarda çalınan penaltı kararının yankıları devam ediyor.

2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de B Grubu’nu dördüncü sırada tamamlayarak hem Play-Off’lara kalan hem de yeni sezon için Süper Amatör Lige katılma hakkı elden eden Doğaspor’da, son oynanan Gülyalı Turnasuyuspor maçının bitiş düdüğü ile birlikte karşılaşmanın hakemine büyük tepki gelmişti. Maç içerisinde kararların ve son dakikalarda penaltı kararı sonrasında 3-1 biten karşılaşmanın ardından hem teknik ekip hem de futbolcular hakeme büyük tepki göstermişti.

Gülyalı Turnasuyuspor mağlubiyeti sonrasında bu sezon Play-Off Grup statüsünde son hafta öncesinde matematiksel olarak Play-Off Çeyrek Final şansı kalmayan Doğaspor’da, maçın bitiş düdüğü sonrasında Kulüp Başkanı Uğur Ateş’te sahaya inerek hakeme büyük tepki göstermişti. Geçtiğimiz Cumartesi günü oynanan maçın yankılarının sürdüğü Doğaspor’da Başkan Ateş ”Keşke bu heyecanımızı kursağımızda bırakmasalardı. Saçma sapan kararlar, saçma sapan penaltılar. Senaryosu belli tiyatroda yokuz biz” paylaşımını yaptı.

Doğaspor bu sezon Play-Off Grup Statüsünde beşinci ve son maçında Galataspor ile karşı karşıya gelerek sezona nokta koyacak.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir