- Kasım 18, 2019
- No Comment
- 91
Doğaspor’dan Kritik Galibiyet ! 2-1
Ordu 1.Amatör Lig 4.haftanın en önemli maçında Doğaspor, Gülyalı Turnasuyuspor’u 2-1 yenerek 4’te 4 yaptı. A Grubu’nda mücadele eden ve…
Ordu 1.Amatör Lig 4.haftanın en önemli maçında Doğaspor, Gülyalı Turnasuyuspor’u 2-1 yenerek 4’te 4 yaptı.
A Grubu’nda mücadele eden ve ilk 3 haftada oynadıkları maçları kazanan Doğaspor ile Gülyalı Turnasuyuspor, Spor Toto Altınordu 1 Nolu Saha’da karşı karşıya geldi. Puan kaybı yaşamak istemeyen iki ekibin mücadelesi nefesleri keserken, yeşil-sahadan galip ayrılan taraf ise Doğaspor oldu.
Geçen sezonun Play-Off’a yükselen iki ekip birbirleri ile oynadıkları mücadeleyi 10 kişi tamamlarken, Doğaspor aldığı galibiyet sonrasında puanını 12’ye çıkarttı ve Ulubey Belediyespor’u takibini sürdürdü.
Bu sezon ilk kez maç kaybeden Gülyalı Turnasuyuspor ise 9 puanla 3.sırada haftayı kapattı.
SAMET KARADAĞ