- Nisan 7, 2024
- No Comment
- 160
Dolunayspor – Fevzi Çakmak Gençlerbirliği Maçından 3’er Maç Men Kararı
Ordu 2.Amatör Lig’de geçen hafta oynanan Dolunayspor ile Fevzi Çakmak Gençlerbirliği maçında yaşanan saha içi tartışmada kırmızı kart gören Berkcan…
![Dolunayspor – Fevzi Çakmak Gençlerbirliği Maçından 3’er Maç Men Kararı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/12/IMG_9414.jpeg)
Ordu 2.Amatör Lig’de geçen hafta oynanan Dolunayspor ile Fevzi Çakmak Gençlerbirliği maçında yaşanan saha içi tartışmada kırmızı kart gören Berkcan Köksal ve Resul Keskin’in cezaları üçer maç oldu.
2023-2024 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de 4.Hafta mücadelelerinden birisi geçen hafta Fatsa Ek Saha’da oynanmıştı. Ev sahibi Dolunayspor’un öne geçtiği maçta konuk ekip Fevzi Çakmak Gençlerbirliği eşitliği yakalamış ve maç 1-1 bitmişti. İki takım arasında oynanan maçta
ise maçın bir bölümünde yaşananlardan ötürü iki takımdan birer futbolcuya direkt kırmızı kart görmüştü.
Fatsa Ek Saha’da oynanan maçta kırmızı kart gören Fevzi Çakmak Gençlerbirliği’nden Berkcan Köksal ve Dolunayspor’dan Resul Keskin’in cezaları belli oldu. İl Futbol Disiplin Kurulu tarafından Fevzi Çakmak Gençlerbirliği’nden Berkcan Köksal ve Dolunayspor’dan Resul Keskin’e üçer maç men cezaları verildi.
Fevzi Çakmak Gençlerbirliği’nden Berkcan Köksal ve Dolunayspor’dan Resul Keskin’in cezaları bu hafta başlayacak ve futbolcular üçer müsabakada forma giyemeyecek.
SAMET KARADAĞ