Dursun Karamustafa Antrenör Eğitim Gelişim Semineri Salı Günü !

Ordu’da antrenörlerin gelişimi ile TFF öncülüğünde yapılan UEFA Sürekli Antrenör Gelişim Seminer, 20 Aralık Salı günü yapılacak ve bu seminere Dursun Karamustafa (Rado) UEFA Sürekli Antrenör Eğitim Gelişim Semineri verildi.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tarafından, Türkiye Futbol Federasyonu ile birlikte Ordu’da yeni bir antrenör eğitimi veriliyor. TÜFAD Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır’ın yaptığı açıklamada 2022 yılı UEFA Sürekli Antrenör Eğitim Gelişim Semineri’ne Ordu’nunu önemli spor adamlarından birisi olan Dursun Karamustafa’nın adı verildi.

TÜFAD Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır, Ordu’da bir gelişim semineri daha düzenleyeceklerini belirterek, “Gelişim Seminerine UEFA ELİT-A, UEFA-A, UEFA-B,TFF Teknik Direktör, TFF-A, Profesyonel Kaleci Antrenörü diploması olan antrenörlerimiz kayıt işlemi yapacaktır. Bu yıl seminerimize Dursun Karamustafa (Rado) abimizin adını verdik. Güzel bir seminer olmasını diliyoruz. Seminer kayıt Ücreti 200 TL’dir. Antrenörlerimiz internet sitemizden kayıt işlemlerini yapabilirler. Seminer tarihi 20 Aralık 2022 Salı günü saat 09:00 başlayacaktır” dedi.

Dursun Karamustafa (Rado) UEFA Sürekli Antrenör Eğitim Gelişim Semineri, 20 Aralık 2022 Salı günü saat 09:00’da Ordu Gençlik Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!