• Nisan 25, 2023
  • No Comment
  • 76

Durugöl Ortaokulu’ndan Büyük Başarı !

Bayburt’ta düzenlenen okul sporları dahilindeki ’Basketbol Yıldızlar Grup Müsabakaları’nda Ordu’yu temsil eden Durugöl Ortaokulu Yıldız Erkek Basketbol Takımı, rakiplerini geçerek…

 Durugöl Ortaokulu’ndan Büyük Başarı !

Bayburt’ta düzenlenen okul sporları dahilindeki ’Basketbol Yıldızlar Grup Müsabakaları’nda Ordu’yu temsil eden Durugöl Ortaokulu Yıldız Erkek Basketbol Takımı, rakiplerini geçerek Yarı Finale yükseldi.

Bayburt’ta düzenlenen Okul Sporları Basketbol Yıldızlar Grup Müsabakaları, 7 İl 11 okul toplam 116 yıldız kız ve erkek takımlarının katılımı ile Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. Bayburt İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Köse, sporcular ve antrenörlerin katıldığı törende konuşma yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Köse, organizasyona ev sahipliği yapmaktan duydukları mutluluğu paylaşarak, tüm sporculara başarılar diledi.

Ordu’dan giderek Bayburt’ta parkeye çıkan Durugöl Ortaokulu Yıldız Erkek Basketbol Takımı, Bayburt ilinde düzenlenen 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı okul spor faaliyetleri yıldız erkekler basketbol grup müsabakalarında grup birincisi olarak Türkiye yarı finallerine katılmaya hak kazandı.

Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ise bu başarının ardından yaptığı açıklamada ” Öğrencilerimizi, Beden Eğitimi Öğretmeni Koray Teker’i ve okul yöneticilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir