Mayıs 30, 2023

Efsane Başkan’dan Fatsa Belediyespor’a Ziyaret !

Türkiye’de Basketbol denildiğinde akla gelen ilk kulüplerden birisi olan Anadolu Efes’in efsane başkanı Tuncay Özilhan, Ordu Fatsa ilçesi ziyareti esnasında Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar ile bir araya geldi.

2007 yılında Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığına getirildikten sonra Anadolu Efes’te de kısa bir süre sonra Kulüp Başkanı olan Basketbolun efsane başkanlarından birisi olan Tuncay Özilhan ile Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar bir araya geldi. Eski Tüsiad başkanı Özilhan, gerçekleştirdiği Ordu ziyaretinde, Fatsa Belediyespor Başkanı ve yöneticileri ile görüştü.

Onlarca markasıyla Türk ekonomisine yön veren, onbinlerce istihdam yaratan kuruluşlardan biri olan Anadolu Grubu’n bünyesinde Anadolu Efes Basketbol Takımı da yer alıyor. Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Anadolu Efes’in başkanlığını da yapıyor.

Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar ise gerçekleştirilen görüşmede Özilhan’a Fatsa Belediyespor forması hediye etti. Fatsa Belediyespor görüşme ile ilgili olarak ”Türk Basketbolunun önemli takımlarından biri olan Anadolu Efes Spor Kulübü Başkanı syn. Tuncay Özilhan ilçemize bir takım ziyaretlerde bulundu. Ziyaret esnasında Kulüp Başkanımız Adem Bekar kendisine adının yazılı olduğu formamızı takdim etti.” paylaşımını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!