”Eğer Bu Şekilde Birleşilecekse Biz Yokuz”

Orduspor ile Yeni Orduspor birleşmesi konusunda ortaya atılan Başkan Adayının taraftarlar tarafından kabul edilmediği ile ilgili en net açıklamayı Besim Kara yaptı.

Üst liglerde olduğu gibi Bölgesel Amatör Lig’de de Orduspor’un her zaman yanında olan Tek Yürek 52 Taraftar Grubu, geçtiğimiz günlerde Forza Fidangör ile birleşmişti. Taraftarların birleşmesinden sonra gözler takımın bir takım ile birleşmesine çevrilmişti.

Orduspor’a daha fazla destek verebilmek adına taraftarların birleştiğini belirten Besim Kara ”İlk birleşme kendi taraftar gruplarımız arasında yaşandı. Orduspor taraftar gruplarından Forza Fidangör ile Tek Yürek birleşti. Şimdi takım anlamındaki birleşmeyi yakından takip ediyoruz. Heyecanlanıyoruz ve hoşumuza gidiyor. İnşallah en iyi şekilde neticelenir.” dedi.

Besim Kara, Yeni Orduspor ile Orduspor’un birleşeceği konusunda ”Yeni Orduspor bize göre halka kapalı ve desteklerini halktan almayan bir takım. Artık bunun aşılması lazım. Eğer birleşeceksek hep beraber birleşmemiz lazım ki bu konuda da bizi rahatsız eden en büyük sorun başkanlık konusu. Bu birleşmede bir isim dayatılmaya çalışılıyor. Bu ismin halkan kabul göreceğine inanmıyoruz. Eğer bu şekilde birleşme olursa taraftar grubu olarak takıma asla destek vermeyeceğiz.” açıklamasını yaptı.

Son olarak birleşmek istemiyorlar gibi düşüncelere tepki gösteren Besim Kara, birleşme olacak ise Ordu’da herkes tarafından kabul görecek, sevilen ve sayılan bir ismin başkan olması gerektiğini belirtti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!