- Ekim 16, 2023
- No Comment
- 270
Emay Çamaşspor Evinde Kazandı 2-0
Ordu 1.Amatör Lig’de bu sezon yeni yönetimi ile hedefini ligde geçen sezona göre daha yukarılara diken Emay Çamaşspor, sezonun ilk…
![Emay Çamaşspor Evinde Kazandı 2-0](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/camasspor.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig’de bu sezon yeni yönetimi ile hedefini ligde geçen sezona göre daha yukarılara diken Emay Çamaşspor, sezonun ilk iç saha maçında Doğaspor’u 2-0 yenmeyi başardı.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de ikinci hafta maçlarından bir tanesi Çamaş’ta oynandı. Emay Çamaşspor’un Doğaspor’u konuk ettiği karşılaşmaya iki takım da galibiyet için sahaya çıktı. Sezonun ilk maçında Kabadüz Belediyespor’a farklı kaybeden Emay Çamaşspor, Gülyalı Turnasuyuspor’a son dakika golüyle kaybeden Doğaspor’u ikinci yarıda attığı gollerle yenerek sezonun ilk galibiyetini aldı.
İki takım arasındaki maçın ilk 45 dakikasında gol sesi çıkmazken, Emay Çamaşspor’da beklenen golü Furkan Koç kaydetti. Emay Çamaşspor’da bu golün ardından rakip kalede etkileşen ataklardan bir tanesinde İbrahim Satış fileleri havalandırdı ve farkı ikiye çıkartarak takımının maçı rahat kazanmasını sağladı.
Emay Çamaşspor’da alınan galibiyetin ardından sezonun ilk galibiyeti gelirken, Doğaspor ise Gülyalı Turnasuyuspor mağlubiyetinin ardından Emay Çamaşspor’a da mağlup oldu.
SAMET KARADAĞ