Emre Çolak, Ordu’dan Teklif Bekliyor
Ordu’dan yetişen en kariyerli futbolculardan birisi olan Emre Çolak, yeni sezon öncesinde önce Ordu’da sonra İspanya’da tatil yaparken daha önce…
Ordu’dan yetişen en kariyerli futbolculardan birisi olan Emre Çolak, yeni sezon öncesinde önce Ordu’da sonra İspanya’da tatil yaparken daha önce Ordu ziyaretinde Ordu’da oynamak istediğini dile getirmişti.
2022-2023 sezonunda Inter City forması ile mücadele eden ve İspanya’da sezon bitmeden takımdan ayrılan Emre Çolak, Ordu’ya gelerek tatil yapmıştı. Ordu’nun Mesudiye ilçesinde ailesiyle birlikte vakit geçiren ve kardeşinin asker yolculuğunda da yanında olan Emre Çolak, daha sonra ise restoranı da olduğu İspanya’ya gitmişti.
Hem baba hem de anne tarafından Ordulu olan ve her fırsatta Ordu’da vakit geçiren eski A Milli Takım ve Galatasaray futbolcusu Emre Çolak, Ordu tatili esnasında 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Orduspor 1967 A.Ş.’nin Yeni Ordu Stadyumu’nda oynadığı Play-Off maçlarını takip etmişti. Emre Çolak, Türkiye’de son olarak Spor Toto 1.Lig ekibi Göztepe forması giyerken yeni sezon öncesinde ise Ordu’dan bir takımdan teklif bekliyor.
Henüz 32 yaşında olan ve Ordu’da bir takımda oynama ihtimalini değerlendiren Emre Çolak: ‘’İnşallah nasip olur. Çok isterim. Ben Orduluyum. Burada doğup büyüdük ailelerimiz burada. Tabi ki oynamak isterim. Önümüzdeki günler neler gösterir bilinmez ama hiçbir zaman teklif geldiğinde hayır demem. İnşallah birgün o da olur.” demişti. Ordu’yu TFF 3.Lig’de 52 Orduspor Futbol Kulübü, Orduspor 1967 A.Ş. ve Fatsa Belediyespor temsil ediyor.
SAMET KARADAĞ