• Aralık 1, 2023
  • No Comment
  • 214

Emre Tilev Atalanta – Sporting Maçını Öyle Bir Anlattı Ki ”Bu Maç Sonrası Kilise Paklar Onu”

UEFA Avrupa Ligi 5. hafta maçında Atalanta BC ile Sporting Lisbon arasındaki karşılaşma EXXEN’den canlı olarak ekranlara gelirken, karşılaşmayı anlatan…

 Emre Tilev Atalanta – Sporting Maçını Öyle Bir Anlattı Ki ”Bu Maç Sonrası Kilise Paklar Onu”

UEFA Avrupa Ligi 5. hafta maçında Atalanta BC ile Sporting Lisbon arasındaki karşılaşma EXXEN’den canlı olarak ekranlara gelirken, karşılaşmayı anlatan Emre Tilev’in maç içerisindeki anlatımı maçı daha da izlenir hale getirirken yüzleri de gülümsetti.

1989 – 1991 yılları arasında Samsun’da yerel STV televizyonunda kariyerine başladıktan sonra Formula 1 yarışlarını anlatarak spikerlik kariyerinde önemli bir adım atan Emre Tilev, futbol maçlarındaki anlatımı ile her zaman gündem olmaya devam ediyor. Geçmiş yıllarda anlattığı maçlardaki sözleri hala gündemde olan Emre Tilev, 30 Aralık Perşembe günü Atalanta BC ile Sporting Lisbon maçındaki anlatımı ile yine gecenin en çok konuşulan maçlarından birisini izletti.

Maç anlatımları ile anlattığı maçlara renk katan Emre Tilev, Atalanta BC ile Sporting Lisbon arasındaki karşılaşmada da pozisyonları kendine özgü yorumları ve maçın başından sonuna kadar adeta her pozisyonda söyleyecekleri ile izleyenleri merak ettirdi.

İşte Emre Tilev’in Atalanta BC – Sporting Lizbon maçında verdiği tepkiler ve kullandığı bazı ifadeler:

– Bayrak kalktı, bayrak kalktı, bayrak, bayrak. Scamacca için bayrak kalkıyor.

– Gyökeres pazara gönderdi rakibini. Gyökeres ceza sahasına girdi baktı, Gyökeres dışarı. Gyökeres.. İsveçli ne yaptın öyle. Bakın rakibi bitirdi.

– Scamacca attı kaleciye sıkıysa yakala dedi.

– Edwards dokundu vuramadı. İstediği gibi vuramadı, vurdu ama tam karşılığını bulamadı.

– Scmacca müthiş golü attı bunu kaçırdı. Scamacca hangisi zordu atmak mı kaçırmak mı?

– Edwars girdi attı 1-1 yaptı. Hamle yerinde.

– Edwars mükemmel pas ceza sahası gol pozisyonu gooool, hayır direkten döndü. İnanılmaz bir an. İki direkten bir öpücük aldı top, sonra hadi bana eyvallah dedi. İnanılmaz bir an. Ağlar bekliyordu seni diyor oysa.

– Ceza sahası gol pozisyonu dışarı. Gonçalves yine. Bu maç sonrası bir kilise paklar ancak onu. Bu kadar gol kaçırılır mı? İnanılmaz.

SAMET KARADAĞ

Related post

A Spor’da Yayınlanacak Olan Final Maçını Bakın Kim Anlatacak ?

A Spor’da Yayınlanacak Olan Final Maçını Bakın Kim Anlatacak…

52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasında saat 19:00’da başlayacak olan Play-Off finali A Spor’da canlı olarak ekranlara gelecek ve…
Emre Tilev’in Ordulu Hakem Ali Aydın Anısı, 21 Yıl Sonra İlk Kez Anlattı

Emre Tilev’in Ordulu Hakem Ali Aydın Anısı, 21 Yıl…

Ünlü spor spikeri Emre Tilev, Youtube’da Atakan Kurt’un kanalına konuk olurken 8 Kasım 2003’te oynanan ve 1-1 biten mücadelede Çaykur Rizespor…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir