‘En Centilmen Takım’ Ünye Veteranlar !

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu tarafından Antalya Kemer’de düzenlenen Türkiye Şampiyonası’na katılan Ünye Veteranlar Futbol Takımı, turnuvanın en centilmen takımı seçildi.

2020-2021 sezonundan TMVF’nin organizasyon ederek Antalya’da düzenlediği Türkiye Şampiyonası’nde Ordu’yu temsil eden Ünye Veteranlar ise çeyrek finalde elendiği turnuvadan kupayla dönüyor.

Ünye Veteranlar turnuva boyunca oynadığı karşılaşmalarda önce Erzincan 13 Şubat Veteranlar’a son dakika golüyle 3-2 ardından ise Karabük Yaşa ve Yaşat Veteranlar Takımı’na 6-1 gibi farklı bir skorla mağlup oldu. Turnuvadaki tek puanını 2-2’lik sonuçla Sarıyer Sasider karşısında alan Ünye Veteranlar Takımı, penaltılarda rakibini yenerek çeyrek finale yükseldi. Çeyrek finalde Dudullu Masterler ile karşılaştı ve maçı kaybederek turnuvaya veda etti.

Ordu temsilcisi, Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Şampiyonası’nda en centilmen takım seçilirken, kupasını da aldı.
Ünye Veteranlar Futbol Takımı kaptanı Murat Ülgen; “Şampiyonanın en anlamlı kupasını aldık. Ünye her zaman centilmen ve misafirperverdir. Şampiyonaya katılan 29 takım içerisinde en anlamlı kupayı alan takım arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ediyorum. Herkesin ayağına sağlık, iyi ki varsınız” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!