”En Güzel Mücadele Yöntemi Evde Kalmak”

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Düşmez, yayınladığı mesajda tüm Türkiye’nin evde kalması gerektiğini belirtti.

Dünyada ve Türkiye’de de görülen yeni tip corona virüsü (Covid-19) nedeniyle sağlık Bakanlığımız tarafından evde kalınması ve kişisel temizliğe dikkat edilmesine dair uyarılar yapılıyor. TASSK Genel Başkanı Ali Düşmez de başta amatör spor camiası olmak üzere tüm Türkiye için bir mesaj yayınlayarak sağlık bakanlığı tarafından alınan tedbirlerin önemli olduğunu vurguladı.

Genel Başkan Ali Düşmez mesajında; “Bilindiği üzere tüm dünyada etkili olan ve son dönemlerde Türkiye’de de vuku bulan corona virüsü salgını insan sağlığını ölümcül derecede tehdit eden oldukça bulaşıcı bir hastalık türüdür. Bu hastalıkla mücadele en etkili yöntem, bilinçli olarak mücadele yöntemidir. Bu süre zarfında yapılacak en güzel mücadele yöntemi, evde kalmak, ne çevremizi tedirgin etmek, nede çevreden tedirgin olmaktır. Hayati tehlikeye rağmen canla başla çalışan sağlıkçılarımızı, doktor, hemşire, hastabakıcı ve tüm sağlık personelimizi canı gönülden kutluyoruz.”dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!