• Mayıs 20, 2019
  • No Comment
  • 79

En İyi Yıldızımız !

13-15 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD), 6. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği U12 Turnuvasında harikalar…

 En İyi Yıldızımız !

13-15 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD), 6. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği U12 Turnuvasında harikalar yaratan Ordu TÜFAD Karması oyuncusu Erkan Süğümlü, izleme ekibi tarafından 48 kişilik final grubuna davet edildi.

6. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği U12 Turnuvasında 4 müsabakaya çıkan Ordu TÜFAD Karması oyuncuları gösterdikleri mücadeleyle alkış almıştı.

Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD), 6. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği U12 Turnuvasında göze giren futbolcuların kısa bir süre sonra Milli Takım hocaları tarafından çağrılacağı belirtilmişti.

Çok sayıda profesyonel oyuncu izleme ekibi ve antrenörler tarafından takından takip edilen Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD), 6. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği U12 Turnuvası sonucunda en iyi 48 oyuncu final grubu için belirlendi .En iyi 48 oyuncu arasında Ordu TÜFAD Karması’ndan atsa Anadoluspor Kulübü’nden Forvet Erkan Süğümlü de yer aldı.

“Bir tane oyuncumuz seçildi”

TÜFAD Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır, en iyi oyuncular arasına seçilen Fatsa Anadoluspor Kulübü’nden Forvet Erkan Süğümlü’yü tebrik ederek; “Derneğimizin Türk Futboluna yeni yıldızlar kazandırmak amacıyla düzenlemekte olduğu, “ Çocuğun ve Topun Olduğu Her Yerde TÜFAD Olacaktır” ilkesi ve sloganı doğrultusunda 13-15 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya’da 46 şubemizin 552 sporcu ile katıldığı U-12 ” 6. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği” sonrasında Derneğimiz tarafından görevlendirilen profesyonel oyuncu izleme ekipleri (Scout) tarafından gerek müsabakalar sırasında, gerekse müsabakalar sonrası video çekimlerinden yapılan gözlem ve tespitler sonrasında 48 kişilik final grubu kadrosu belirlenmiştir Ordu il karmasından Fatsa Anadoluspor Kulübünden Forvet Erkan Süğümlü Final Grubuna seçilmiştir. Final organizasyonu için çalışmalar devam etmekte olup, büyük bir olasılıkla Eylül ayı içerinde yapılması planlanmaktadır. Antalya organizasyonumuza katılan tüm ekiplerimize bir kez daha teşekkür eder, çocuklarımıza okul ve futbol yaşamlarında başarılar dileriz.” dedi.

Erkan Süğümlü’nün de yer alacağı Final Grubu’nun Eylül ayında yapılması bekleniyor.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Erkan Finallere Hazırlanıyor !

Erkan Finallere Hazırlanıyor !

Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği U12 Turnuvasında Ordu TÜFAD Karması’nda boy gösteren Erkan Süğümlü, izleme ekibi tarafından Yıldızlar Final Grubu’na seçilmesinin ardından…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir