• Kasım 10, 2023
  • No Comment
  • 65

Engelsizler Ordusu, Ordu’da Parkeye Çıkıyor

Tekerlekli Sandalye Erkekler Basketbol Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı, yeni sezonda Ordu’daki ilk maçında…

 Engelsizler Ordusu, Ordu’da Parkeye Çıkıyor

Tekerlekli Sandalye Erkekler Basketbol Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı, yeni sezonda Ordu’daki ilk maçında KKTC Vakıflar ile mücadele edecek.

2023-2024 sezonunda Tekerlekli Sandalye Erkekler Basketbol Ligi’nde Ordu’yu temsil eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı, Ordu’da parkeye çıkacak. Sezonu Bursa’da açan ve ilk maçında mağlubiyet alan Engelsizler Ordusu, ligin üçüncü haftasında ise Ordu’da basketbolseverlerin önünde galibiyet arayacak.

Yeni sezonun ilk haftasını BAY geçen ve daha sonra Bursa Bedensel Engelliler’e kaybeden Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı, sezonun ilk galibiyeti için Ordu’da parkeye çıkıyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı ile KKTC Vakıflar arasındaki mücadele 11 Kasım Cumartesi günü saat 11:00’de Başpehlivan Recep Kara Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak.

İşte Ordu Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı’nın kalan maçlarda ilk yarı fikstürü:

3.HAFTA: KKTC Vakıflar
4.HAFTA: Bağcılar Engelliler (D)
5.HAFTA: Fenerbahçe
6.HAFTA: TSK Rehabilitasyon (D)
7.HAFTA: BAY
8.HAFTA: Pendik Belediyespor (D)
9.HAFTA: Beşiktaş

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir