Engin Tekintaş’tan Altınordu Belediyespor Açıklaması

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Eski Başkanı Engin Tekintaş, seçimlerden önce Belediye bünyesinden çıkarılan Altınordu Belediyespor ile alakalı eleştirileri açıkladı.

5 sene önce Engin Tekintaş’ın Altınordu Belediye Başkanlığı kurulan ve geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyon olan Altınordu Belediyespor hakkında önemli gelişmeler yaşanıyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra da Altınordu Belediyespor ile ilgilenmeye çalışan Engin Tekintaş hakkında çıkan haberlerde, kulübün üzerinden para akladığı söylentileri ayyuka çıkmıştı.

Engin Tekintaş, Altınordu Belediyespor ile kamuoyunda getirilen eleştiriler hakkında önemli açıklamalar yaparken, Altınordu Belediyespor üzerinden kara para aklama var ise savcıları göreve davet ettiğini belirtti. Kendisinin kulübün geliri ve giderinin bilmediğini belirten Tekintaş, eğer böyle birşey yok ise de bu haberleri çıkaranların hesap vermesi gerektiğini ekledi.

Altınordu Belediyesi ve Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Eski Başkanı olan Engin Tekintaş, kendisinin yasal mevzuatı bildiğini ve kendisinin kulüpte başkanlık ve yönetim kurulu üyeliği görevi yapmadığını ekledi.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!