• Kasım 9, 2021
  • No Comment
  • 68

Ercan İmamoğlu: ”Kongrede Aday Olmayacağım”

Ordu’nun yeni spor kulüplerinde birisi olan ve özellikle basketbol şubesi alanında önemli adımlar atan Ulubey Ohtamış Spor Kulübü’nde yeni sezon…

 Ercan İmamoğlu: ”Kongrede Aday Olmayacağım”

Ordu’nun yeni spor kulüplerinde birisi olan ve özellikle basketbol şubesi alanında önemli adımlar atan Ulubey Ohtamış Spor Kulübü’nde yeni sezon öncesinde yapılacağı açıklanan Genel Kurul’da Kurucu Başkan Ercan İmamoğlu aday olmayacağını belirtti.

2021-2022 sezonunda Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’ne girmesi beklenen ve yeni sezon öncesinde seçmelerin yanı sıra antrenmarına başlayan Ulubey Ohtamış Spor Kulübü’nde 4 Kasım tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantısında önemli kararlar alındı. Yönetim Kurulu, Olağan süreç ile genel kurula gidileceği haberini verirken, Genel Kurul ise 4 Aralık 2021 tarihinde yapılacak.

Kongre kararından daha önemli olan konu ise kurucu başkan Ercan İmamoğlu’nun kongrede aday olmayacağı belirtmesi oldu. İmamoğlu yaptığı açıklamada: ”04.11.2021 tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantımızda genel kurul kararı aldık, seçime gidiyoruz. Olağanüstü bir seçim değil, normal tarihinde yapılan seçimli bir genel kurul olacak.
Şahsım olarak iş hayatımda yaşadığım yoğunluk ve kulüp çalışmalarına zaman ayırma problemim nedeniyle kurucu başkanlığı görevini yaptığım Ulubey Ohtamış Spor Kulübüne, seçimli genel kurulda yeniden aday olmayacağım.
Şuan için kulüp içerisinde istişarelerimize devam ediyoruz. Hedefe yürüyecek bir başkan adayı üzerinde uzlaşarak, güçlü bir yönetim kurulu oluşacaktır. Bundan hiçbir kimsenin kuşkusu ve şüphesi olmasın. Ercan İmamoğlu olarak aday olmayacağım fakat maddi manevi her zaman kulübümüzün yanında olacağım. Yeni bir takım kurulmasına karşı basketbol takımımızın önü açık, hedefleri önemli ve büyüktür. Takımımıza sabır ve destek olmak gerekir.
Ulubey Ohtamış Spor Kulübümüzün kurucu başkanı olma onuru ve gururunu yaşamak mutluluk vericidir. 1. genel kurulda seçilecek olan kulüp başkanımıza, yönetim kurulumuza ve sporcularımıza hayırlı olsun. Her daim yanlarında ve destekçileri olacağım.” dedi.

Yeni sezon öncesinde hazırlıklarına başlayan Ohtamış Spor Erkek Basketbol Takımı’nda ise Şube Sorumlusu Alper Felek, ‘Ulubey Ohtamış Spor Basketbol takımı olarak hedefleri olan bir kulübüz. Hedeflerimize sabır ve kararlılıkla yürüyeceğiz. Sadece biraz zamana ve başarı hikayelerine ihtiyacımız var’ dedi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Ordu Futbolu’nun Yeni Ekibinden Ulubey Belediyespor’a Tebrik

Ordu Futbolu’nun Yeni Ekibinden Ulubey Belediyespor’a Tebrik

2023-2024 sezonunda Ordu Futbolu’nda 2.Amatör Lig’den katılması beklenen Ulubey Ohtamış Spor Kulübü, aynı ilçenin takımı olan Ulubey Belediyespor’un yeni başkanı Osman…
Ulubey Ohtamış Spor’dan Tarihi Mağlubiyet ! 41-63

Ulubey Ohtamış Spor’dan Tarihi Mağlubiyet ! 41-63

Kurulduğu günden bu yana oynadığı tüm resmî maçları kazanan Ulubey Ohtamış Spor, kendisi için prestij maçı olan ligin son haftasında Trabzon…
Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi Başlıyor !

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi Başlıyor !

2021-2022 sezonunda Ordu’yu Ulubey Ohtamış Spor Kulübü ve Ünye Meçhul Asker Ortaokulu Spor Kulübü’nün temsil edeceği Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde sezonun…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir