Sezon başında Orduspor 1967 A.Ş.’den Fatsa Belediyespor’a transfer olan 2000 doğumlu Eren Yalçın’ın transferinin bonservis konusunda çıkan sorundan dolayı iptal olduğu öğrenildi.

Ordu’da son zamanlarda oynadığı futbolla dikkat çeken isimlerden birisi olan ve henüz 17 yaşında Ordu Gücü Futbol Kulübü formasına Ordu 1.Amatör Lig şampiyonluğu yaşayan Eren Yalçın’ın, Fatsa Belediyespor’a transferindeki sorunun bonservisten kaynaklı gerçekleşmediği öğrenildi.

Yaptığı ekonomik transferlerle dikkat çeken Fatsa Belediyespor yeni sezon öncesinde, ilk transfer ettiğini açıkladığı oyunculardan birisi olan Eren Yalçın’a lisans çıkaramadı. Eren Yalçın transferinde, Orduspor 1967 A.Ş. cephesinin bonservis bedeli konusunda Fatsa Belediyespor ile anlaşamadığı ve transferin son günlerine kadar süren pazarlıkların sonuca ulaşmayınca transfer açıklanmasına rağmen gerçekleşmedi.

İlk kez profesyonel olduğu Orduspor 1967 A.Ş. ile 2024 yılına kadar sözleşmesi olan Eren Yalçın, geçen sezon 3.Lig’de 10 maça çıkmıştı. 2000 doğumlu oyuncu, yeni sezonda profesyonel liglerde transfer sezonunun kapanmasının ardından ise Ordu 1.Amatör Lig’de iddialı bir kadro kuran Perşembespor ile el sıkıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!