Mayıs 30, 2023

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün çiçeği burnunda teknik direktörü Ergin Döner, takımda antrenör ekibini belirleyerek antrenmanlara başladı.

TFF 3.Lig’de sezonun ikinci yarısından itibaren 52 Orduspor Futbol Kulübü ile mücadele edecek olan Ordu temsilcisinde, teknik direktör Telat Özden’in görevine son verilmişti. Teknik Direktörlük görevine Ergin Döner getirilirken, Döner’in ekininde yardımcı antrenör olarak Muzaffer Demir ve kaleci antrenörü Hüsnü Karakoyun yer aldı.

Teknik ekip sayısında artış olacağını belirten Ergin Döner aynı zamanda takımın kamp yapma ihtimali ile ilgli olarak ”Aramıza bir antrenörümüz daha katılacak. Dört kişi ile beraber teknik heyeti oluşturacağız. Kamp ile ilgili dışarıda ya da burada yapabiliriz. Bunu yönetimle görüşüyoruz. Yönetim yeni geldi, biz de geç geldik. En kısa sürede yazışmaları yapabilirsek kamp yapabiliriz.” dedi.

Takıma takviye şart olduğunu dile getiren Ergin Döner ”Transfer ile ilgili söyleyebileceklerim takıma takviye yapacağız. Takımın pozisyonunda eksik gördüğümüz yerler var. Kendi tespit ettiğimiz eksiklikler var.2 ya da 3 olabilir ya da daha fazla olabilir. Bizim tespitimizde kötü oynamış ancak bizimle iyi işler yapabilecek isimler olabilirse transfer sayımızı biraz daha azaltabiliriz.” ifadelerini kullandı.

Ergin Döner’in ekibinde yer alan Muzaffer Demir Ünyespor, Orduspor, Giresunspor, Yeni Orduspor, Doğaspor ve Altınordu Belediyespor; Hüsnü Karakoyun ise Fatsa Belediyespor, Orduspor, Birevim Elazığspor, Bulancakspor, İstanbulspor, Mardinspor, Hacettepespor, Eskişehirspor, Çaykur Rizespor, Adıyaman 1954 Spor, Şanlıurfaspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Orduspor ve Altınordu Belediyespor’da görev almışlardı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!