”Ergin Döner ile henüz görüşme halindeyiz”

Altınordu Belediyespor Başkanı Fatih Sarı, gazetemize yaptığı açıklamada, Teknik Direktör Ergin Döner ile görüşmelerin sürdüğünü belirterek, anlaşmaya varmak istediklerini ve yeni sezonda hedeflerinin de üst lig olduğunu dile getirdi.

Geçtiğimiz sezon Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de iyi bir sezon geçiren Altınordu Belediyespor’da yeni başkan Fatih Sarı, başarılı olmak istediklerini ifade etti.

“Görüşmelere devam ediyoruz”

Teknik ekiple henüz anlaşmaya varılmadığını ancak görüşmelerin sürdüğünü aktaran Sarı; “Teknik Direktör Ergin Döner ile henüz görüşme halindeyiz. Şuan anlaşma sağlanmadı. Önceliğimiz Ergin hoca. Şuan masada görüşüyoruz. Ergin hoca ile anlaşmamız durumunda alt yapı konusuna şekil vereceğiz. Sonuçta A takım hocamız bizi yönlendirecek. İnşallah Ergin hocamızla anlaşmaya varacağız. Hocamız da iyi niyetli. İnşallah olur ama olmazsa da başka alternatifleri değerlendireceğiz” dedi.

“Hedefimiz üst lig”

Yollarına yine Ordulu oyunculardan oluşan bir kadroyla devam etmek istediklerini söyleyen Başkan Sarı; “Başarılı olmak istiyoruz. Bu ligde olup, üst liglere çıkabilmek için mücadele edeceğiz. profesyonel lige çıkmak istiyoruz. Bu doğrultuda hareket edeceğiz. Benim amacım Ordulu çocuklarımıza şans vermek, onları profesyonel lige taşımak için gayret etmek. Yeni sezonda da Ordulu oyuncularımız takımda olacak. Onlarla birlikte iyi yerlere geleceğiz” diye konuştu.

Taraftara seslendi

Altınordu Belediyespor’un taraftar anlamında bir dezavantajı olduğunu söyleyen Sarı, “Bu dezavantajı aşmak istiyoruz. Tüm Ordu halkını müsabakalarımıza bekliyoruz. Biz de Ordu’nun takımıyız ve başarıya hep birlikte gitmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!