- Haziran 10, 2024
- No Comment
- 233
Erhan Çelik ‘’1.Amatör Lig’e Yükselip Kaldığımız Yerden Devam Etmek İstiyoruz’’
Ordu 2.Amatör Lig Play-Off Yarı Final maçında Fatsaspor’u uzatma anlarında 2-1 yenen Dolunayspor’da teknik sorumlu Erhan Çelik ‘’Haftaya Fidangör ile…
![Erhan Çelik ‘’1.Amatör Lig’e Yükselip Kaldığımız Yerden Devam Etmek İstiyoruz’’](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/06/Erhan.jpeg)
Ordu 2.Amatör Lig Play-Off Yarı Final maçında Fatsaspor’u uzatma anlarında 2-1 yenen Dolunayspor’da teknik sorumlu Erhan Çelik ‘’Haftaya Fidangör ile güzel bir final yapmayı planlıyoruz. Taraftarlarımız bizi desteksinler, hep beraber 1.Amatör Lig’e beraber koşalım.’’dedi.
2023-2024 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de Play-Off Yarı Final maçında Fatsaspor ile Dolunayspor karşı karşıya geldi. Dört kırmızı kartın çıktığı maçta üç gol atılırken 120 dakika süren maçta kazanan taraf ise Dolunayspor olmuştu. Maçın ardından ise Erhan Çelik, final maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.
Dolunayspor’da teknik sorumlu Erhan Çelik, Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nden Samet Karadağ’a yaptığı özel açıklamada ‘’Rakibimizle daha önce iki sefer karşılaşmıştık. Bize karşı onların hırslı oynayacaklarını biliyorduk ve ona göre dengeli bir oyun kurmaya çalıştık. Dengeli başlamaya çalıştık ama çok pozisyon verdik. Rakibin eksilmesiyle biraz oyun kontrolünü ele aldık. Ondan sonra oyun kontrolü bizde olunca rahat bir şekilde gidecek maçı zora soktuk. Uzatmalar, kırmızı kartlar. Oyuncuların birbirine karşı saygılı oluşu bizi mutlu eden taraf. Mutluyuz, haftaya Fidangör ile güzel bir final yapmayı planlıyoruz.’’ dedi.
1.Amatör Lige yükselerek kaldıkları yerden devam etmek istediklerini söyleyen Erhan Çelik ‘’Fatsa’nın takımıyız, Dolunayspor Fatsa’nın öz evlatlarının oynadığı bir takım sonuçta. Desteksinler bizi, hep beraber 1.Amatör Lig’e beraber koşalım. Kaldığımız yerden devam edelim, biz biliyorsunuz zaten 1.Amatör Lig’deydik ama kendimiz çekilerek düştük. Kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz.’’ İfadelesini kullandı.
SAMET KARADAĞ