- Kasım 6, 2019
- No Comment
- 90
Erkan İnan Yıldızlaştı, Çilimli Fark Attı !
Orduspor’da bir dönem kaptanlık yapan Erkan İnan, formasını giydiği Çilimli Belediyespor’da geçen hafta iki kez ağları havalandırdı. Spor Toto Bölgesel…
Orduspor’da bir dönem kaptanlık yapan Erkan İnan, formasını giydiği Çilimli Belediyespor’da geçen hafta iki kez ağları havalandırdı.
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de Çilimli Belediyespor forması giyen Erkan İnan, geçen hafta attığı gollerle takımını sırtladı. Orduspor’un eski kaptanı, Göynük Belediyespor filelerine 2 gol attı.
Orduspor’un Bölgesel Amatör Lig’de 274 gün sonra galip geldiği Çarşambaspor maçındaki golü atarak taraftarların hafızalarına kazınan Erkan İnan, bu sezon Çilimli Belediyespor’da çıktığı 6. maçında penaltıdan ağları havalandırdı ve maçın yıldızı oldu.
SAMET KARADAĞ