• Mart 2, 2020
  • No Comment
  • 47

Esenyurt Orduspor Küme Düştü !

İstanbul Süper Amatör Lig’de mücadele eden İstanbul ve Esenyurt Orduspor, baraj maçı karşılaşmasında Kanaryaspor’a mağlup olarak küme düştü. 2019-2020 sezonunda…

 Esenyurt Orduspor Küme Düştü !

İstanbul Süper Amatör Lig’de mücadele eden İstanbul ve Esenyurt Orduspor, baraj maçı karşılaşmasında Kanaryaspor’a mağlup olarak küme düştü.

2019-2020 sezonunda İstanbul Süper Amatör Lig 6.Grup’ta mücadele eden İstanbul ve Esenyurt Orduspor, normal sezonu küme düşme potasının bir basamak üzerinde baraj maçı oynama sırasında tamamlamışı. Baraj maçında Kanaryaspor ile karşılaşan İstanbul ve Esenyurt Orduspor, karşılaşma sonunda üzülen taraf oldu.

Kanaryaspor karşısında maça adeta çok kötü başlayan ve henüz 7.dakikada 2-0 geriye düşen İstanbul ve Esenyurt Orduspor, devre arasına bu skorla girdi. İkinci yarıda oyuncu değişiklikleri ile oyuna ortak olmak isteyen İstanbul ve Esenyurt Orduspor, 62.dakikada Furkan ile farkı 1’e indirdi ancak bu gol yeterli olmadı.

Karşılaşmanın bitiş düdüğü ile birlikte Kanaryasporlu futbolcular büyük sevinç yaşarken, İstanbul ve Esenyurt Orduspor ise büyük üzüntü yaşadı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir