Mart 24, 2023

Eski Başkandan Ali Koç’a İstifa Çağrısı !

2015 yılında Ordu’da kurulan Ordu Fenerbahçeliler Derneği’nde 2018 yılına kadar başkanlık görevinde bulunan Bahadır Baş, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’u istifay davet etti.

Ordu’da Fenerbahçeli taraftalar için faaliyetlerini 2015 yılında başlatan Ordu Fenerbahçeliler Derneği’nde Başkanlık yapan ve görevini 2018 yılında yapılan seçimle Melih Acar’a teslim eden Bahadır Baş, Fenerbahçe’nin Fraport Tav Antalyaspor ile oynadığı ve 1-1 berabere kaldığı maçın ardından Başkan Ali Koç’u istifaya davet etti.

Ordu Mali Müşavirler Odası başkanlığı yaptığı için iş yoğunluğu sebebi nedeniyle 2018 yılındaki seçimde aday olmayan Bahadır Baş, aynı zamanda da Fenerbahçe Kongre üyesi. Baş, Fraport Tav Antalyaspor maçının ardından ise hem derneklere tepki gösterirken hem de Ali Koç istifa dedi. Bahadır Baş sosyal medya hesabından “Yalaka Dernekler, Utanç Verici Sonuçlar, Ali Koç İstifa” paylaşımını yaptı.

Fenerbahçe Kulübü Derneği ise maç öncesinde yaptığı paylaşımda Fenerium TIR’larının Türkiye Turu aralıksız devam ettiğini ve 14-15-16 Ocak arasında Fenerium TIR’ının Ordu Altınordu İlçesi’nde olacağını belirtmişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!