• Nisan 1, 2023
  • No Comment
  • 23

Eski Botanik Park Yerleşkesi’ne Saha İçin İhale Zamanı !

Ordu’da birçok noktaya yapılması planlanan futbol sahalarından birisi olan Altınordu İlçesi Eskipazar Mahallesi’ne (Eski Botanik Park Yerleşkesi) saha projesi 4…

 Eski Botanik Park Yerleşkesi’ne Saha İçin İhale Zamanı !

Ordu’da birçok noktaya yapılması planlanan futbol sahalarından birisi olan Altınordu İlçesi Eskipazar Mahallesi’ne (Eski Botanik Park Yerleşkesi) saha projesi 4 Nisan’da ihaleye çıkıyor.

Ordu’da her geçen dönem saha ve takım sayıları artarken, yeni yapılacak saha projeleri müjdeleri ise arka arkaya geliyor. Gülyalı’ya yapılacak spor tesisleri projesi müjdesi verilirken, Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Metin Kır’da Eskipazar Mahallesi’ne (Eski Botanik Park Yerleşkesi) saha yapılacağının müjdesine vermişti.

Altınordu İlçesi’nde Eskipazar Mahallesi’ne saha yapılacağını belirten Metin Kır: ”Ordu Altınordu İlçesi’ne Sentetik Futbol Sahası yapılacak. Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik Spor Bakanlığı’nın desteği ile Eskipazar Mahallesi’nde Büyükşehir Belediye’ne ait 10 dönümlük alana FIFA standartlarında sentetik futbol sahası, tribün ve soyunma odası yapılacak” demişti.

Amatör Futbol için yeni yapılacak olan futbol sahalarından birisi olan Altınordu İlçesi Eskipazar Mahallesi saha projesi 4 Nisan’da ihaleye çıkıyor.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir