Eski Defterler Bu Sefer Farklı Bir Açıdan Açıldı

Orduspor’un 52.yılda Amatör Lig’de mücadele etmesinin en büyük sorumlusu olarak kabul edilen Nedim Türkmen ile ilgili, sosyal medya platformu twitter’da çarpıcı bir iddia daha ortaya atıldı.

Orduspor’u 26 yıl sonra Süper Lig’e yükselten başkan olarak anılmak yerine devamında yaptıkları ve yaşanlar ile birlikte mali dengeleri bozan bir isim olan, bunlarla birlikte Orduspor’un Amatör Lig’e kadar gerilemesinde başrol olarak bilinen Nedim Türkmen ile ilgili bir iddia daha geldi.

Twitter’da paylaştıkları ile zaman zaman gündem olan medya mensubu Mustafa Çevik, Orduspor’da Nedim Türkmen’in başkan olduğu dönemde Türkmen ile defalarca konuştuğunu, özellikle kardeşi Tahsin Türkmen’in menajer Bayram Uğurlu ile hareket etmesinin yanlış olacağını açıklamaya çalıştığını belirtti.

‘Bırak onlar da kazansın 3-5 kuruş’

Nedim Türkmen’e kardeşi Tahsin Türkmen’in Karabükspor’u bitiren futbolcu simsarı Bayram Uğurlı ile beraber hareket etmesinin Orduspor için kötü olacağını defalarca söylediğini belirten Mustafa Çevik, Türkmen’in ‘bu ülkeden en temiz sen misin, bırak onlar da kazansın 3-5 kuruş’ cevabı verdiğini söyledi. Çevik aynı zamanda Orduspor’un çöküş döneminin aynı menajer aracılığyla ikinci defa Orduspor’a gelen Erkan Sözeri ile başladığını belirtirken, asıl suçlunun da kongre üyeleri olduğunu belirtti.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!