• Temmuz 5, 2020
  • No Comment
  • 63

Eski Kulüp Binası Yenileniyor !

Ordu 19 Eylül Stadyumu yanında yer alan tarihi kulüp binasında, yeni sezon öncesinde restorasyon çalışmaları başladı. Uzun yıllardır Orduspor’un kullandığı…

 Eski Kulüp Binası Yenileniyor !

Ordu 19 Eylül Stadyumu yanında yer alan tarihi kulüp binasında, yeni sezon öncesinde restorasyon çalışmaları başladı.

Uzun yıllardır Orduspor’un kullandığı ve bu sezon Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün kullandığı Eski Kulüp Binası’nda beklenen hareket sonunda başladı.

Orduspor’un tesislerden atıldığı 2017 yılında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün restorasyon sözü verdiği Eski Kulüp Binası, o dönem kulüp personelinin yoğun çabası ile kullanılacak bir duruma getirilmişti.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’in de seçim çalışmaları çerçevesinde projesi içerisinde yer alan Eski Kulüp Binası ve çevresi tesisleştirilecek ve modern bir görünüme bürünecekti. Ancak Güler’in o projeyi iptal edip o bölgeye otopark yapması yine restorasyon çalışmalarını askıya almıştı.

19 Eylül Stadyumu yanında bulunan Eski Kulüp Binası’nda yenileme çalışmaları başlarken, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’ne hizmet veren binanın sezon öncesi tamamlanması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir