- Nisan 13, 2024
- No Comment
- 194
Eskipazarspor, Eskipazar Futbol Sahası’na Ayak Bastı
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden ve yeni sezonda Eskipazar’da yapılan Eskipazar Futbol Sahası’nda iç saha maçlarını oynaması beklenen Eskipazarspor, yeni…
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden ve yeni sezonda Eskipazar’da yapılan Eskipazar Futbol Sahası’nda iç saha maçlarını oynaması beklenen Eskipazarspor, yeni futbol sahasına ayak basarak Galataspor maçı öncesinde antrenman yaptı.
Ordu’da son dönemlerde yapılan futbol sahalarından bir tanesi olan ancak resmi açılışı yapılmayan Eskipazar Futbol Sahası’nda yeni sezonda A takım seviyesinde maçlar oynanması beklenirken, bu süreçte bu sezon şu ana kadar altyaş kategorilerinde müsabakalar oynanıyor. Geçtiğimiz haftalarda Kadın Futbol 3.Ligi’nde Ordu Pars Spor Kulübü ile Ordu Gücü Futbol Kulübü arasında oynanan maç Eskipazar Futbol Sahası’na verilmiş ancak maça bir gün kala saha değiştirilmişti.
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Eskipazarspor’un yeni sezonda iç saha maçlarını oynayacağı Eskipazar Futbol Sahası’nda Eskipazarspor futbol oynamaya başladı Eskipazarspor’da Galataspor maçı hazırlıkları sürerken takım Eskipazar Futbol Sahası’nda antrenman yaptı ve maçın son hazırlıklarını burada tamamladı. Eskipazarspor, Eskipazar İlçe Sahası’nda akşam saatlerinde antrenman yaparken ışıklandırma sistemi de olan Futbol Sahası’nda keyifli bir antrenman yaptı.
Yarı Finalde Galataspor ile Pazar günü karşılaşacak olan Eskipazarspor’da, Eskipazar Futbol Sahası’nda yapılan antrenmanla hazırlıklar sona erdi.
SAMET KARADAĞ