- Ekim 18, 2023
- No Comment
- 258
Eskipazarspor Farklı Galibiyetle Başladı 6-0
Ordu 1.Amatör Lig’de geçen sezon Perşembespor ile şampiyonluk maçı oynayan Eskipazarspor, sezonun ilk haftasında BAY geçerken yeni sezonda ilk kez…
![Eskipazarspor Farklı Galibiyetle Başladı 6-0](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/eskipazarspor.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig’de geçen sezon Perşembespor ile şampiyonluk maçı oynayan Eskipazarspor, sezonun ilk haftasında BAY geçerken yeni sezonda ilk kez sahaya çıktığı ikinci haftada Ordu Gücü Futbol Kulübü karşısında 6-0 gibi net bir skorla galip geldi.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de haftanın en farklı maçlarından bir tanesi Eskipazarspor ile Ordu Gücü Futbol Kulübü arasında oynandı. Geçen sezonun en sürpriz takımlarından bir tanesi olan ve grubun son maçında Kirazlimanıspor galibiyeti ile Play-Off’a kalan Eskipazarspor Play-Off’ta da rakiplerini teker teker yenerek final etabına kalmıştı. Eskipazarspor sezonu Perşembespor mağlubiyeti ile kapatıp şampiyonluğun kapısından dönerken, yeni sezonda ise farklı galibiyetle başladı.
Ordu’nun Altınordu İlçesi’nde yer alan Karşıyaka Spor Tesisleri’nde oynanan maçta Eskipazarspor, genç kadro ile kurulu olan rakibi Ordu Gücü Futbol Kulübü’ne farklı yendi. 90 dakikada altı golün atıldığı maçta tüm golleri Eskipazarspor futbolcuları atarken, Kırmızı-Yeşil-Beyazlı ekip üç puanın sahibi oldu. Eskipazarspor’a galibiyeti getiren golleri ise Umut Can Akyürek (3), Uğurcan Erbaş, Ersin Gök ve Deniz Kızıloluk kaydetti.
Sezonun ilk haftasında güçlü rakibi Ulubey Belediyepsor karşısında dirençli bir oyun oynayan ancak maçı 3-2 kaybeden Ordu Gücü Futbol Kulübü ise Eskipazarspor karşısında aldığı 6-0’lık mağlubiyet ile birlikte ligde ikinci maçında puanla tanışamadı.
SAMET KARADAĞ