- Eylül 13, 2023
- No Comment
- 272
Eskipazarspor, Golcüsünü Takımda Tuttu
Ordu 1.Amatör Lig’de geçen sezonun en flaş takımlarından olan Eskipazarspor’da sezon boyunca attığı 12 golle takımın gol yükünü çeken Deniz…
![Eskipazarspor, Golcüsünü Takımda Tuttu](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/deniz-kiziloluk.png)
Ordu 1.Amatör Lig’de geçen sezonun en flaş takımlarından olan Eskipazarspor’da sezon boyunca attığı 12 golle takımın gol yükünü çeken Deniz Kızıloluk takımda kaldı.
2022-2023 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de sezonun son maçında Perşembespor ile final oynayan Eskipazarspor’da yeni sezon öncesinde antrenmanlar başladı. Geçen sezonki takımdan ilk olarak antrenör Tekin Birsen’in ayrılması sonrasında göreve Ahmet Güngör getirilirken, Eskipazarspor yeni sezona iddialı bir kadro ile girmenin hesaplarını yapmaya başladı.
Eskipazarspor geçen sezon takımda forma giyen ve attığı 12 golle takımın final etabında oynamasında büyük katkı sağlayan Deniz Kızıloluk, yeni sezonda da takımın gol yükünü çekecek. Ordu Amatörü’nün golcü ismi Deniz Kızıloluk Orduspor ve Orduspor 1967 A.Ş. formaları giydikten 2021-2022 sezonunun ilk yarısında Kotyora Futbol Kulübü formasıyla 10 gol atmıştı. Kızıloluk, ikinci yarıda Bölgesel Amatör Lig’de Ordu Gücü Futbol Kulübü’ne transfer olarak çıktığı 8 maçta 2 gol atmıştı. Kızıloluk, Eskipazarspor’daki performansı ile en gollü sezonunu geride bırakmıştı.
Ordu Amatör Lig’de birçok takımın transfer listesine giren 1999 doğumlu forvet oyuncusu Deniz Kızıloluk, yeni sezonda yine Eskipazarspor forması giyecek.
SAMET KARADAĞ