- Mayıs 12, 2024
- No Comment
- 153
Eskipazarspor’da Futbol Okulu Çalışmaları Başladı
Ordu 1.Amatör Lig’de sezonu Yarı Final oynayarak noktalayan ve son yıllardaki başarılı sonuçlarla dikkat çeken Eskipazarspor, bu sezon hizmete açılan…
![Eskipazarspor’da Futbol Okulu Çalışmaları Başladı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/05/Eskipazar-Futbol-Okulu.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig’de sezonu Yarı Final oynayarak noktalayan ve son yıllardaki başarılı sonuçlarla dikkat çeken Eskipazarspor, bu sezon hizmete açılan Eskipazar Futbol Sahası’nda Eskipazarspor Futbol Okulu çalışmalarına başladı.
Geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig’de final oynayan ve bu sezon Yarı Final’de Galataspor’a yenilerek sezonu noktalayan Eskipazarspor’da kulüp olarak takım yeşil sahada olmaya devam ediyor. Eskipazarspor’da takımın yeni sezonda iç saha maçlarını oynaması beklenen ve bu sezonun son diliminde antrenmanlarını da yaptığı Eskipazar Futbol Sahası’nda, Futbol Okulu antrenmanları başladı.
Eskipazarspor’da 6-19 yaş arası sporcu kayıtları geçtiğimiz hafta başlarken, takım hızlı bir şekilde tecrübeli antrenörler eşliğinde yeşil sahaya indi ve Eskipazarspor Futbol Okulu faaliyetlerine start verdi. Eskipazarspor Futbol Okulu’nda ilk antrenman 11 Mayıs Cumartesi günü başladı.
Eskipazarspor Futbol Okulu projesinin başında kulübün kurucu üyesi olan ve takımda dönem dönem A takım teknik sorumlusu olarak Tekin Birsen ve antrenör Koray Pelit yer alıyor.
SAMET KARADAĞ