- Ekim 9, 2023
- No Comment
- 322
Eskipazarspor’dan ‘Yeni’ Transfer
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Eskipazarspor sezonun ilk haftasında bay olurken, dış transfer sürecinde geçen sezon Gülyalı Turnasuyuspor forması giyen…
![Eskipazarspor’dan ‘Yeni’ Transfer](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/alperen-yeni.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Eskipazarspor sezonun ilk haftasında bay olurken, dış transfer sürecinde geçen sezon Gülyalı Turnasuyuspor forması giyen 2000 doğumlu Alperen Yeni’yi kadrosuna kattı.
2022-2023 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de final oynayan ve Perşembespor’a final maçında kaybeden Eskipazarspor’da yeni sezonda transfer çalışmaları devam ediyor. Yeni sezonda kadrosuna takviyeler yapan Eskipazarspor, geçen sezon Gülyalı Turnasuyuspor forması ile Play-Off oynayan ve hem orta saha hem de savunmada şans bulan 23 doğumlu Alperen Yeni ile anlaşmaya vardı.
Futbola Ordu Gücü Futbol Kulübü’nde başlayan ve daha sonra 52 Orduspor Futbol Kulübü, Orduspor 1967 A.Ş. takımların altyapısında forma giydikten sonra Ordu Gücü Futbol Kulübü’nde Bölgesel Amatör Lig’de forma giyen Yeni, 2021-2022 sezonunun devre arasında transfer olduğu Kabadüz Belediyespor formasıyla 1.Amatör Lig’de şampiyonluk sevinci yaşamıştı. Bölgesel Amatör Lig’de 10 maça çıkan Alperen Yeni, geçen sezon Kabadüz Belediyespor ile sezona başlayıp son olarak Gülyalı Turnasuyuspor’da futbol oynamıştı.
2000 doğumlu olan Alperen Yeni, 2023-2024 sezonunda ise Ordu 1.Amatör Lig’de Eskipazarspor forması giyecek.
SAMET KARADAĞ