- Temmuz 31, 2023
- No Comment
- 213
Eskipazarspor’un Yıldızı da ‘Giresun’ Dedi
Ordu 1.Amatör Lig’de geçen sezon şampiyonluğu son maçta kaçıran Eskipazarspor’da sağ kanatta oynadığı futbolla dikkat çeken Taner Yılmaz, yeni sezonda…
Ordu 1.Amatör Lig’de geçen sezon şampiyonluğu son maçta kaçıran Eskipazarspor’da sağ kanatta oynadığı futbolla dikkat çeken Taner Yılmaz, yeni sezonda Giresun Süper Amatör Lig takımı Ali Durağı Gençlikspor’a transfer oldu.
2023-2024 sezonu öncesinde son günlerde daha da hızlanan amatör transfer sürecinde geçen sezon Ordu’da futbol oynayan futbolcular Giresun’a gidiyor. Geçen sezonda da kadrosunda Ordulu futbolcu barındıran Ali Durağı Gençlikspor, son iki senede iki farklı takımda bir şampiyonluk bir de final gören Taner Yılmaz’ı da aldı.
Ordu 1.Amatör Lig’de finale kadar yükselerek Perşembespor karşısında son dakikalarda yediği golle şampiyonluğu kaybeden Eskipazarspor’da, sağ kanatta gösterdiği performans ile dikkat çeken Taner Yılmaz yeni sezonda Ordu Futbolu’ndan ayrılarak Giresun Süper Amatöre gitti. Yılmaz, 2021-2022 sezonunda Kabadüz Belediyespor formasıyla Ordu 1.Amatör Lig’de kupa kaldırma sevinci yaşamıştı.
Futbola Gölköyspor’da başlayan ve uzun süre kendi memleketinin takımı olan Gölköyspor’da forma giyen 1999 doğumlu Taner Yılmaz, Eskipazarspor’a transfer olmuştu. Daha sonra yine Gölköyspor’a transfer olan Yılmaz, Kabadüz Belediyespor’a transfer olduğu 2021-2022 sezonunda şampiyonluk yaşamıştı. Yılmaz, geçen sezonda devre arasında Eskipazarspor’a transfer olurken oynadığı futbolla dikkat çekmişti.
SAMET KARADAĞ