• Nisan 8, 2024
  • No Comment
  • 160

Eskişehirspor’a Önder Karaveli de İlaç Olamadı

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Eskişehirspor’da büyük umutlarla takımın başına getirilen Önder Karaveli, son oynanan Karadeniz Ereğli Belediyespor maçında kaybedilen…

 Eskişehirspor’a Önder Karaveli de İlaç Olamadı

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Eskişehirspor’da büyük umutlarla takımın başına getirilen Önder Karaveli, son oynanan Karadeniz Ereğli Belediyespor maçında kaybedilen iki puanın ardından sadece üç maç kaldığı takımdan gönderildi.

2023-2024 sezonunda kulüp tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Eskişehirspor’da binlerce taraftar takımlarına sahip çıkarken, bu süreçte sezon başından bu yana kurulan kadrolar ve gelen teknik direktörler takıma çare olamadı. Kariyerinde Beşiktaş A takımında da teknik direktörlük yapan ve bu süreçte tüm Türkiye’nin tanıdığı bir teknik adam olan Önder Karaveli, Adanaspor ve 68 Aksaray Belediyespor’da teknik direktörlük yaptıktan sonra son olarak Eskişehirspor ile anlaşmıştı.

Eskişehirspor’un 3.Lig yolunda takımı hedefe götürmesi beklenen Önder Karaveli, aldığı sonuçlarla takıma çare olamadı. Eskşehirspor’un başında ilk olarak Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor karşısında sahaya çıkan Önder Karaveli, bu maçı 3-0 kazanan taraf olmuştu. 50 yaşındaki teknik direktör Önder Karaveli, Eskişehirspor’un başında sahaya çıktığı ikinci maçında deplasmanda Alaplı Belediyespor karşısında 4-0 gibi ağır bir mağlubiyet alırken, geçtiğimiz hafta sonu ise Karadeniz Ereğli Belediyespor ile 1-1 berabere kaldı.

Bölgesel Amatör Lig’den 3.Lige yükselme şansı her geçen hafta azalan Eskişehirspor’da yapılan açıklamada ”Teknik direktörümüz Önder Karaveli ile yapılan görüşme sonucunda karşılıklı anlaşarak yollarımız ayrılmıştır. Önder Karaveli ve ekibine vermiş oldukları emekler için teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir