Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibi Esnafspor, altyapısınından yetiştirdiği ve uzun süredir A Takımın kalesini koruyan Tuncay Sunay ile yeni sezon için anlaşmaya vardı.

Ordu’da altyapıdan yetiştirdiği futbolcularla dikkat çeken ve son dönemlerde ligin yaş ortalaması en genç takımlardan birisi olarak mücadele eden Esnafspor, yeni sezon öncesinde kalesinde istikrara devam dedi. Esnafspor’da yeni sezonda eldivenler yine Tuncay Sunay’a emanet edildi.

Geçtiğimiz sezon A Grubu’nda mücadele eden ve Play-Off’ları iki puanla kaçıran Esnafspor, yeni sezonda mücadele edeceği Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig B Grubu’nda Play-Off’u zorlamak istiyor. Transfer çalışmalarına başlayan ve iç transfere öncelik veren Esnafspor, 1997 doğumlu kalesini Tuncay Sunay’ı takımda tuttu.

Esnafspor altyapısında futbol topuyla tanışan Tuncan Sunay, Esnafspor U19 takımının final oynadığı iki sezon takımın kalesini korumuştu. Sunay, A Takıma yükseldikten sonra Esnafspor ile ligde Play-Off yarı finaline kadar yükselerek en başarılı sezonlarından birisi geçirirken, geçtiğimiz sezon ise 14 karşılaşmada takımının kalesini korudu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!