Esnafspor Sezon Öncesi Kongreye Gidiyor !

Ordu Amatör Lig’inin tecrübeli takımlarından birisi olan Esnafspor, 2020-2021 sezonu öncesinde Olağan Genel Kurul’a gidecek.

Geçtiğimiz sezon Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden ve sezona kötü bir başlangıç yapan Ordu Esnafspor, kümede kalma tehlikesini yakından hissetmişti. Ordu Esnafspor ilk haftada namağlup kazandığı Kumruspor maçının ardından 10 haftada puan alamazken sezonun ikinci yarısında ise takımın kümede kalacağı puanları almayı başarmıştı.

18 karşılaşmada 4 galibiyet 2 beraberlik ve 12 mağlubiyet alarak 14 puan toplayan Ordu Esnafspor, son sıradaki Eskipazarspor’un 3 puan üzerinde ligde kalmayı başarmıştı. Ordu 1.Amatör Küme’nin en köklü kulüplerinden biri olan Esnafspor’da olağan genel kurul hazırlığı yapılıyor. Tecrübeli antrenör Aziz Tokat, kongreye giderek güçlü bir yönetim oluşturacaklarını dile getirdi.

Yarım asrı aşkın süredir Türk futboluna sayısız sporcular kazandıran Esnafspor, 2020-2021 sezonuna daha iddialı girebilmek için kongre kararı aldı. Aziz Tokat yaptığı açıklamada elini taşın altına koyabilecek, Esnafspor’un hem A takım hem de altyapıda başarılı olması için çabalayacak yöneticiler istediklerini söyledi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!