Esnafspor’a Kadın Eli Değecek !

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Esnafspor’da yeni sezon öncesi yapılması planlanan Genel Kurul’da Banu Şahin’in aday olması bekleniyor.

Ordu amatör futbolunun temel taşlarından birisi olan Esnafspor’da yeni sezon öncesinde hareketli anlar yaşanıyor. Geçen sezon genç oyuncu ağırlıklı mücadele ettiği Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de A Grubu’nda Play-Off’u sadece 3 puanla kaçıran Esnafspor’da yeni sezon öncesinde kongre heyecanı yaşanabilir.

Türk Futbolu’nun en uzun soluklu antrenörünü bünyesinde barındıran Esnafspor’da yeni sezon öncesinde yapılacak kongrede kulübün başına Banu Şahin’in geçmesi bekleniyor. Aziz Tokat’ın hem başkanlık hem yöneticilik hem de antrenörlük yaptı ve yeni sezonda antrenörlük görevine devam edeceği Esnafspor’da, başkan adaylığı konusunda Banu Şahin bir adım öne çıktı.

Esnafspor’da kongre öncesinde efsane isim Aziz Tokat ile bir araya gelen Banu Şahin’in, önümüzdeki günlerde yapılması planlanan kongreye tek aday olarak girmesi bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!