Fair-Play Dilekleri İle Başlayan Maç Gergin Bitti !

TFF 3.Lig’de mücadele eden iki ekip Orduspor 1967 A.Ş. ile Efeler 09 Spor Futbol Kulübü arasındaki hazırlık maçı saha içi yaşanan gerginlikten dolayı erken bitirildi.

2022-2023 sezonu öncesinde kampa giren ve Afyon’da hazırlıklarını sürdüren Orduspor 1967 A.Ş. ilk hazırlık maçında Bursaspor’u 4-1 yenmeyi başarmıştı. Sarı-Mor-Beyazlı ekip, kampın ikinci hazırlık maçında ise TFF 3.Lig’in yeni ekibi Efeler 09 Spor Futbol Kulübü ile karşılaştı.

Karşılaşma öncesinde iki ekip sosyal medya hesabından birbirlerine başarı dilerken, Efeler 09 Spor Futbol Kulübü’nün “dostça, fair-play içinde güzel bir maç olsun” mesajına Ordu ekibi “aynı güzel dileklerle, başarılar” cevabını verdi ancak saha içerisinde herşey tersine döndü.

Karşılaşmanın ilk yarısını Efeler 09 Spor Futbol Kulübü 1-0 önde kapatırken, maçın ikinci yarısında ise mücadele gücü yerini sertlik ve bolca faule bıraktı. Giderek artan tansiyon futbol oynamaya engel olunca karşılaşmanın hakemleri ve iki ekibin aldığı ortak karar sonrasında karşılaşma tamamlanmadan iptal edildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!