- Nisan 3, 2023
- No Comment
- 91
Fatsa Belediyespor Artvin Hopaspor’a Diş Geçiremiyor !
Ligde oynadığı son maçta kendi sahasında Artvin Hopaspor’a 1-0 kaybeden Fatsa Belediyespor, rakibi ile son üç sezonda oynadığı altıncı maçından…
![Fatsa Belediyespor Artvin Hopaspor’a Diş Geçiremiyor !](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2022/12/FjsulY_WIAApHTK-1.jpeg)
Ligde oynadığı son maçta kendi sahasında Artvin Hopaspor’a 1-0 kaybeden Fatsa Belediyespor, rakibi ile son üç sezonda oynadığı altıncı maçından da galibiyet alamadı.
2022-2023 sezonunda mücadele ettiği TFF 3.Lig’de son üç iç saha maçında yedi puan toplayan ancak son oynadığı maçta Artvin Hopaspor’a kaybeden Fatsa Belediyespor, Artvin ekibi karşısında son yıllarda istediklerini yapamıyor. Son üç sezonda Artvin Hopaspor ile aynı grupta yer alan Fatsa Belediyespor, Mor-Beyazlı ekiple oynadığı altı maçın hiçbirisinde galibiyet çıkaramadı.
2022-2023 sezonunda iç sahada golsüz berabere kaldığı Artvin Hopaspor’a sezonun ikinci yarısında 1-0 mağlup olan Fatsa Belediyespor, bir sezon sonra yine golsüz beraberlik aldığı iç saha maçının ardından deplasmanda rakibine 3-1 kaybetmişti. Fatsa Belediyespor, bu sezponun ilk yarısında deplasmanda 1-0 kaybettiği rakibine iç sahada da aynı skorla kaybederek son üç sezonda 6 kez karşılaştığı Artvin temsilcisi karşısında 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı.
Fatsa Belediyespor, Artvin Hopaspor ile oynadığı 6 karşılaşmanın ikisinde rakibi ile golsüz berabere kalırken 4 karşılaşmada ise rakibine attığı 1 golün karşılığında kalesinde 6 gol gördü.
SAMET KARADAĞ