Mayıs 31, 2023

Fatsa Belediyespor Çift Antrenmanla Hazırlanıyor !

TFF 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor’da yeni sezon öncesinde antrenmanlar çift idmanla devam ederken, transfer çalışmaları da devam ediyor.

2021-2022 sezonunda mücadele edeceği TFF 3.Lig 1.Grup öncesinde takım kadrosunu kurmaya çalışan Fatsa Belediyespor’da antrenmanlarda devam ediyor. Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu, takımı çift idmanla yeni sezona hazırlıyor.

İç saha maçlarını oynadığı Fatsa İlçe Stadyumu’nda hazırlıklarını sürdüren Fatsa Belediyespor’un kamp programı henüz belli olmazken, Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar’ın bu konuda çalışmalarının halen devam ettiği öğrenildi. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki çalışma uygulayan Teknik Adam Niyazi Hüseyinoğlu, sezon başında sıkıntı yaşamak istemiyor.

Fatsa Belediyespor yeni sezon öncesinde dış transferde şu ana kadar Hüseyin Atalay, Ahmet Baykal, Tahir Kurtuluş, Ekrem Çalışanlar, Ramazan Üzer ve Ozan Can Dursun; iç transferde ise Ömürcan Çavuşoğlu, Muhammed Burak Çelik, Mehmet Seçme, Emrah Günaydın, Onur Hafızoğlu, Bilal Can İner, Abdullah Çiçek ve Emre Usta ile anlaşmaya varmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!