- Nisan 3, 2024
- No Comment
- 192
Fatsa Belediyespor Çok Rahat Çok Profesyonel 3-0
TFF 3.Lig’de son haftaların formda takımı Fatsa Belediyespor, kendi taraftarı önünde oynadığı maçta Akhisarspor’u yendi ve Play-Off iddiasını önümüzdeki haftalara…
![Fatsa Belediyespor Çok Rahat Çok Profesyonel 3-0](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/04/IMG_8891.png)
TFF 3.Lig’de son haftaların formda takımı Fatsa Belediyespor, kendi taraftarı önünde oynadığı maçta Akhisarspor’u yendi ve Play-Off iddiasını önümüzdeki haftalara taşıdı. 3-0
2023-2024 sezonunda 3.Lig 3.Grup’ta mücadele eden Fatsa Belediyespor, kendi sahasında Akhisarspor ile karşı karşıya geldi. Hafta içi oynanan maçta göreve daha az taraftar olmasına rağmen desteği arkasına alan Faysa Belediyespor, rakibini yenmeyi başardı.
Konuk ekip Akhisarspor karşısında oyun kontrolünü elinde bulunduran Fatsa Belediyespor özellikle savunma arkasına Burak ve Serhan’ı kaçırmayı hedeflerken bu hedefi maçın 15.dakikasında sonuç buldu. Burak Seres ile öne geçen Fatsa Belediyespor, ikinci yarıda oyuna giren Mikail ve Muhammet Harun ile iki gol daha buldu ve rahat kazandı. 3-0
Fatsa Belediyespor bu galibiyetle birlikte ligde puanını 36 yaparken, Akhisarspor ise 19 puanda kaldı.
Stadyum: Fatsa İlçe Stadyumu
Hakemler: Ali Emir Yolcu, Ahmet Fındık, Mehmet Zekat Yılmaz, Kadir Demir
Fatsa Belediyespor: Ömürcan Çavuşoğlu, Abdurrahman İlkyaz (Dk.88 Muhammed Öztürk), Sefa Akın Başıbüyük, Ertuğrul Usta, Emre Kara, Abdülkadir Özdemir (Dk.73 Muhammet Harun Genç), Mehmet Aygün, Burak Seres (Dk.55 Tayfun Tatlı), Yasin Reis (Dk.73 Batuhan Nihat Ulutaş), Serhan Üresin (Dk.73 Mikail Albayrak), Hakan Aydın
Akhisarspor: Muhammed Metin, Recep Kutun (Dk.85 Hamza Taşlıca), Orçun Erten, Süleyman Fidan, Halilcan Gül, Mustafa Can Demirtaş, Halil İbrahim Karavuş (Dk.11 Semih Görer), Turhan Kaya (Dk.73 Efe Saygılı), Yusuf Kanal, Tuhanan Güngör, Bertuğ Üz
Goller: Dk.15 Burak Seres, Dk.86 Mikail Albayrak, Dk.90 Muhammet Harun Genç (Fatsa Belediyespor)
Sarı Kartlar: Ertuğrul Usta, Mehmet Aygün, Yasin Reis (Fatsa Belediyespor)
SAMET KARADAĞ