- Mart 1, 2022
- No Comment
- 62
Fatsa Belediyespor Deplasmanda Daha İyi !
TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden Fatsa Belediyespor, ligde şu ana kadar 30 puan toplarken bu puanların yarısından fazlasını deplasman maçlarında…
TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden Fatsa Belediyespor, ligde şu ana kadar 30 puan toplarken bu puanların yarısından fazlasını deplasman maçlarında topladı.
2021-2022 sezonunda mücadale ettiği TFF 3.Lig’de son olarak Bergama Belediyespor deplasmanında galip gelerek kötü gidişatına son veren Fatsa Belediyespor, ligdeki puanını 30 yaptı. Sarı-Lacivertli ekip, aldığı galibiyetle birlikte ise deplasmanda aldığı puanlarda iç saha performansını geride bıraktı.
Bu sezon iç sahada 12 karşılaşmaya çıkan ve taraftarı önünde sadece 3 galibiyet alabilen Fatsa Belediyespor, 5 kez beraberlik alırken 4 maçtan mağlup ayrıldı. Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu’nun öğrencileri deplasmanda ise 12 karşılaşmada 4 galibiyet, 4 beraberlik ve 4 mağlubiyet almayı başardı.
Fatsa Belediyespor iç sahada oynadığı 12 karşılaşmada rakip filelere sadece 6 gol atıp, 8 gol yerken deplasmanda oynadığı 12 maçta ise 10 gol atıp, 11 kez kalesinde gol gördü.
SAMET KARADAĞ