Mart 26, 2023

Fatsa Belediyespor Evinde Hazırlanacak !

TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor, ligin devre arasındaki hazırlık sürecini Fatsa’da hazırlanarak geçirecek.

2021-2022 sezonunda sezonun ikinci yarısı hazırlıkları için Pazartesi günü toplanan Fatsa Belediyespor’da yine kamp yapılmayacak. Sezon başında son yıllarda kampa gitmeyi tercih etmeyen ve bu tercihi birazda ekonomik anlamda zorunlu olarak seçen Fatsa Belediyespor, devre arasında da kampı kendi evinde yapacak.

Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu ile hazırlıklarına başlayan ve aynı zamanda transfer yapmak için görüşmelerini sürdüren Fatsa Belediyespor’da, transfer konusunda da acele edilmesi beklenmiyor. Yönetimin takımın ekonomik dengesini bozmak istememesinden dolayı uygun bütçeli transferlere öncelik vermesi beklenirken, Niyazi Hüseyinoğlu’nun yönetimden istediği yeni transfer sayısı 3 ya da 4 transfer oldu.

15 Ocak’ta Hendekspor ile Fatsa İlçe Stadyumu’nda sezonun ikinci yarısının ilk maçına çıkacak Fatsa Belediyespor, bu karşılaşma öncesinde ise 3.Lig’in diğer Ordu temsilcilerinden birisi olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile hazırlık maçı oynayacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!