Fatsa Belediyespor Gençlerle Başladı !

TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor, sezonun ilk antrenmanını içerisinde 7 genç futbolcunun da yer aldığı antrenman ile Fatsa İlçe Stadyumu’nda açtı.

2022-2023 sezonunda bambaşka bir kadro ile sahaya çıkması beklenen Fatsa Belediyespor, yeni sezonun ilk antrenmanını Fatsa İlçe Stadyumu’nda gerçekleştirdi. Kulüp Başkanı Adem Bekar ile Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu’nun yeni sezon hakkında planlama görüşmesi beklenenden uzun sürünce, iç transferde birçok oyuncu takımdan ayrılarak yeni takımları ile sözleşme imzalamıştı.

Yeni sezonda da yoluna teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu ile devam edecek olan Fatsa Belediyespor, genç ve dinamik bir ekip oluşturmak isterken, Hüseyinoğlu sezonun ilk antrenmanına altyapıdan 7 genç oyuncuyu dahil etti. Yeni sezon öncesinde 7 futbolcusu ile yollarını ayıran Fatsa Belediyespor, dış transferde ise sadece 2 isimle anlaşmaya varmıştı.

Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu gözetiminde sezonu açan Fatsa Belediyespor’a, ilerleyen günlerde yeni transferlerin de katılacağı ve genç oyuncuların durumuna göre kadroda kalmaya devam edebileceği öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!