Fatsa Belediyespor Hava Yolu İle Ordu’ya Döndü !

Misli.com 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor kafilesi, Ankara deplasmanına giderken yaptığı trafik kazasının ardından sağ salim Ordu’ya döndü.

Çankaya Futbol Kulübü ile deplasmanda oynayacağı maç için Başkent Ankara’ya karayolu ile giden Fatsa Belediyespor, trafik kazası geçirmişti. Kırıkkale Delice’de Fatsa Belediyespor otobüsü kara saplanarak yan yatarken, kafilede ise kaza sonrasında sadece ufak sıyrıklar olması derin bir nefes aldırmıştı.

Kaza sonrasında Ankara’ya geçen ve Çarşamba günü otele yerleşen Fatsa Belediyespor, maçın Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ertelenme kararının ardından ise Ordu’ya döndü. Ankara Esenboğa Havaalanı’nda 22.55 uçuşu ile Ordu-Giresun Havaalanı’na geçen Fatsa Belediyespor kafilesine, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü yardım etti.

Bölgesel Amatör Lig ekibi Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, takım otobüsünü Ordu Giresun Havaalanına göndererek, Fatsa Belediyespor kafilesini Fatsa Belediyespor Kulübü tesislerine götürdü.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!