- Ağustos 24, 2023
- No Comment
- 185
Fatsa Belediyespor Hazırlık Maçlarında Kazanamıyor
TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Fatsa Belediyespor, Afyon kampında yaptığı iki hazırlık maçında da kazanmayı başaramadı. 2023-2024 sezonu öncesinde yeni…
![Fatsa Belediyespor Hazırlık Maçlarında Kazanamıyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/fatsa-belediyespor.png)
TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Fatsa Belediyespor, Afyon kampında yaptığı iki hazırlık maçında da kazanmayı başaramadı.
2023-2024 sezonu öncesinde yeni bir planlama yaparak yönetimi değiştiren Fatsa Belediyespor’da bu planlama köklü değişiklikleri beraberinde getirmişti. Fatsa Belediyespor’da yeni kulüp başkanı Üzeyir Erdoğan, geçen sezonki kadrodan sadece iki futbolcuyu takımda tutarken yaptığı transferlere birlikte hedefi 2.Lig olarak açıklamıştı.
Yeni sezon hazırlıkları kapsamında sezonu Ordu yerine Afyon’da açan Fatsa Belediyespor, yeni teknik direktör Murat Parlak gözetiminde Afyon kampının ilk etabında takıma güç depolamıştı. Fatsa Belediyespor’da hazırlık maçları 2.Etap çalışmalarında başlarken Ordu ekibi şu ana kadar iki hazırlık maçına çıktı.
Fatsa Belediyespor’da yeni sezon öncesindeki ilk hazırlık maçı 3.Lig Ayvalıkgücü Belediyespor ile oynanırken bu karşılaşma 2-2 sona ermişti. Ordu ekibi Fatsa Belediyespor’da sezonun ikinci hazırlık maçı ise yine 3.Lig ekibi Bulvarspor ile oynanarak 1-0 kaybedildi. Fatsa Belediyespor’un kampta bir ya da iki hazırlık maçı daha oynaması bekleniyor.
SAMET KARADAĞ