13 Haziran’a kadar süre verilen ve sahipsiz kalması durumunda kapanacağı belirtilen Fatsa Belediyespor için son karar Pazartesi günü verilecek.

Fatsa Sulh Hukuk Mahkemesi tarafından 13 Haziran’a kadar süre verilen Fatsa Belediyespor için son karar Pazartesi günü resmiyet kazanacak. Sarı-Lacivertli Kulüp için şu an herhangi bir başkan adayı bulunmuyor. 3.Lig’de mücadele eden takım ise böyle giderse kapanma tehlikesi ile karşı karşıya kalacak.

Geçtiğimiz sezondan itibaren kulübe kayyum atayan Fatsa Sulh Hukuk Mahkemesi’nin artık kayyum atamaktan yorulduğu ve kulübü kapatmak zorunda oldukları öğrenilmişti. Mahkemenin son kararı ise Pazartesi günü resmi olarak açıklaması bekleniyor.

Takımı ligde tutarak büyük başarıya imza atan Kayyum Başkanı Tayfun Kararaş’ın görevi bırakmasının ardından Fatsa Sulh Hukuk Mahkemesi tarafından Fatsa Belediyespor yeni Kayyum Yönetimi Fatsa Belediye Başkan yardımcısı Ercan Yurttaş, Fatsa İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Halil Bekyürek ile Avukat Murat Yeşiltaş olmuştu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!