- Mart 25, 2024
- No Comment
- 98
Fatsa Belediyespor Kaçan Galibiyete Yanıyor
Fatsa Belediyespor’da teknik direktör Bekir Ozan Has deplasmanda oynanan Onvo Ağrı 1970 Spor Kulübü maçının ikinci yarısında oyuncu değişikliği ile…
![Fatsa Belediyespor Kaçan Galibiyete Yanıyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/fatsa-belediyespor-3.jpg)
Fatsa Belediyespor’da teknik direktör Bekir Ozan Has deplasmanda oynanan Onvo Ağrı 1970 Spor Kulübü maçının ikinci yarısında oyuncu değişikliği ile üç kez oyunu durdururken, 87.dakikada görülen kırmızı kartın ardından hamle yapamadı ve forvet Hakan Aydın’ın da savunma hattında maçı bitirdiği karşılaşmanın son saniyelerinde kalesinde gole engel olamayarak bir puan alabildi.
Sezonun ikinci yarısına kötü başlayan ve bu süreçte Murat Atalar gözetiminde galibiyet alamayan Fatsa Belediyespor’da teknik direktör değişikliğine gidilmişti. Fatsa Belediyespor’da Murat Atalar’ın yerine göreve getirilen Bekir Ozan Has takımın kötü gidişatını durdururken bu süreçte önce Darıca Gençlerbirliği ardından Kuşadasıspor karşısında altı puan alınmıştı. Fatsa Belediyespor’da özellikle 50 dakikasının 10 kişi oynandığı Kuşadasıspor maçında alınan galibiyet sonrasında taraftarlar iyice Play-Off için umutlanmaya başlamıştı.
Fatsa Belediyespor’da deplasmanda oynanan Onvo Ağrı 1970 Spor Kulübü maçında ise ilk yarının son anlarında Hakan Aydın’ın golü maçın bitimine 41 saniye kala korunmayı başarmıştı. Yedi eksikle gittiği Onvo Ağrı 1970 Spor Kulübü deplasmanında son anlara kadar takım 1-0’lık skoru korumayı başarırken, mücadelenin 90+5.dakikasının 19 saniyesinde ise ev sahibi ekipte Taner Yıldız’ın golü şok etkisi yaratmıştı. Fatsa Belediyespor’un 87.dakikada 10 kişi kaldığı maçın bitimine saniyeler kala yediği gol galibiyeti kaçırmasına neden olmuştu.
Ordu ekibinde maçın ikinci yarısında oyuncu değişikliği ile üç kez oyunu durduran Fatsa Belediyespor teknik direktörü Bekir Ozan Has, görülen kırmızı kartın ardından hamle yapamazken takım bu maçta bitimine 41 saniye kala gol yedi ve yeşil sahadan 1-1’lik sonuçla ayrılmak zorunda kaldı.
SAMET KARADAĞ